уточнюється
3 дні / 4 дні
Дати туру:
Асканія Нова − Веселі Боковеньки − Козацьке − парк "Приінгульський"
Напрямок: Південь, Україна
Області: Кіровоградська, Миколаївська, Херсонська
Транспорт: автобус
Програма туру »

Скачать программу тура (4 дня) (pdf).

Програма туру (3 дні):

1-й день
7:00 Виїзд з Києва (м. «Палац Україна»)
Екскурсійний супровід на маршруті.
Веселі Боковеньки. Екскурсія дендропарком (площа 109 га), що розкинувся над річкою Боковенькою. Дітище Г.Давидова закладене у 1893 р., проект українського художника-пейзажиста І. Падалки за участі відомого ботаніка А.Регеля. Колекція парку нараховує до 1000 видів представників флори.
Обід.
Козацьке. Огляд залишків маєтку князя Трубецького. Вежа Вітовта. Відвідання старовинного підприємства з виробництва вин, що колись належало князю Трубецькому. Дегустація.
Прибуття до Асканії-Нової.
Поселення в готелі. Нічліг.

2-й день
Ранній виїзд в степ (на бричках). Екскурсія біосферним заповідником «Асканія-Нова» — унікальна можливість спілкування тет-а-тет з живою природою. Це єдина ділянка землі в Європі, якої ніколи не торкався плуг. Заповідник “Асканія-Нова” належить до «100 великих заповідників і парків» світу. Площа заповідника 11 тис. гектар. В асканійському степу росте понад 400 видів трав і квітів.
Пізній сніданок.
Екскурсія дендро- і зоо- парками Асканії-Нової. Асканійський парк площею 200 га, суттєво відрізняється від дикої степової зони. Це єдиний парк зі зрошувальною системою у степовому півднї України. Парк закладений бароном Фальц-Фейном ще в 1887 році, тоді ж барон активно створює і зоопарк. Перевага надавалася мешканцям савани, напівпустель і пустель. Традицію збережено до нашого часу.
Обід.
Вільний час: можливість досхочу насолодитися царством живої природи.

3-й день
Сніданок. Звільнення номерів.
Екскурсія регіональним ландшафтним парком «Приінгульский»: плато «Чортів міст», з якого відкриваються мальовничі пейзажі на Софіївське водосховище, виступи гранітів, цілинні ділянки степу, огляд «Скелі скам’янілих богатирів», ландшафти долин річок Ігул, Стовпова, «Берег кам’яних химер», скеля «Пугач».
Відвідання Свято-Михайлівського Пелагіївського монастиря.
Обід.
Виїзд в Київ.
23:00 Орієнтовний час прибуття до Києва.

Згоргнути програму »
Зареєструйтеся в тур »
Зареєструйтеся в тур «В степах України»


Відгуки на «В степах України»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *