*949 грн.
12 годин
Дата екскурсії:
Deadline book: 17.05.2021
Новоград-Волинський
Область: Житомирська
Тип/транспорт: автобусна
Час та місце зустрічі: 08:00, м. Шулявська

Літописний Звягель, Возвягль, Звяголь рішенням російської імперської влади отримує нове ім’я – Новоград-Волинський. Так починається нова формальна сторінка в історії міста, що з найдавніших часів було порубіжним – східний кордон Великої Волині, відлік маєтностей найвідомішого княжого дому Острозьких, що належали князям, княжатам і їх чисельним нащадкам впродовж кількох століть.

Неймовірної краси скелясті береги річки Случ, які чергова нова влада, радянська, використає для створення потужного укріпрайону на новому кордоні – між Другою Річчю Посполитою і Радянським Союзом. Мілітарі-складова завжди була присутня в житті міста і сформувала окремі сторінки його особливої історії. Місто, де засвітилися відомі, впливові, впізнавані й підзабуті.

Але для мільйонів українців Новоград-Волинський, перш за все місто, “звідки родом наша Леся” – Леся Українка. Два музеї – родини Косачів і літературний музей Лесі Українки нагадують нам про перше десятиліття життя молодої української родини, однієї з найвідоміших у нашій історії,
про народження перших трьох дітей – Михайла, Лариси і Ольги. Про те, що зазвичай залишається поза кадром, ми говоритимемо під час екскурсії.

До 150-ліття великої Лесі Українки – перший лацюжок на маршрутах пам’яті

Зареєструватися на екскурсію »
Зареєструватися на екскурсію «ВоЗвягель - Новоград»


Відгуки на «ВоЗвягель - Новоград»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *