від 389 євро
6 днів/5 ночей
Дати туру:
Вроцлав - Нижня Сілезія (замок Ксьондж) - Познань - Національний парк столових гір
Напрямок: Польща
Транспорт: авіа

Запрошуємо до Нижньої Сілезії – край, що рясніє туристичними атракціями. Ми відвідаємо нижньосілезьку столицю – тисячолітній Вроцлав і познайомимося з його багатою та різнобаврною історією, культурою, традиціями. Дізнаємося про бурхливі епохи в європейському житті, свідками яких були Церква Миру у Свідниці чи замок Ксьонж у Валбжиху. Зазирнемо до столиці Великопольщі – міста Познань, де дізнаємося про початки Польської державності та побачимо, як живе сучасне польське місто. А на останок наповнимо груди чистим повітрям судетських гір і прогуляємося лабіринтом Національного парку Столових гір.

 

Програма туру »

День 1

Приліт до Вроцлава о 15.05. Зустріч з гідом, який познайомить вас із початками історії міста Вроцлав і проведе екскурсію найстаршою частиною міста – Тумським островом. Саме тут ви почуєте легендарні історії Вроцлава і побачите найгарніший у Польщі ансамбль готичної архітектури. Після пішохідної екскурсії пропонуємо річковий рейс Одрою. Пізній обід.

День 2

Сніданок. Після сніданку виїзд до найбільшого в Нижній Сілезії і третього за розмірами у Польщі замку Ксьонж, де ми дізнаємося історію першої польської династії П’ястів та навіщо вони будували стільки замків в Судетах, побачимо величний бальний зал Максиміліана та побуваємо у спальні Гітлера. По дорозі до замку відвідаємо Церкву Миру, що внесена до списку світової спадщини ЮНЕСКО.

Обід. Повернення до Вроцлава.

День 3

Сніданок. Після сніданку виїзд до Познані. Прогулянка містом з гідом, під час якої побачимо головні історичні пам’ятки столиці Великопольщі: стару площу Ринок із прекрасною ратушею в стилі Ренессансу, славнозвісних познаньських козликів, величну базиліку в стилі Барокко, дізнаємося про легенди, перекази та традиції Великопольщі і скоштуємо відомих марцінських рогалів.

Наступним пунктом подорожі до Познані буде «Брама Познані» – перший в Польщі мультимедійний історичний центр, що поєднує давню історію міста із сучасними технологіями.

Обід. Повернення до Вроцлава.

День 4

Сніданок. Після сніданку вирушаємо на екскурсію по Вроцлаву. Відвідаємо старе місто з головною ринковою площею та пізньоготичною ратушею. Пройдемося потаємними вуличками та послухаємо легенди про гномиків і костьольні вежі. Дізнаємося, чому кам’янички у центрі міста називаються Ясь і Малгося і пошукаємо неіснуюче вікно. Далі прогуляємося до перлини барокової архітектури – Вроцлавського університету, відвідаємо відому у всій Європі Аулу Леопольдину – урочисту залу з багатим оздобленням. Піднімемося на оглядовий майданчик «Математичну вежу».

Обід. Після обіду продовження прогулянки по місту. Ми відвідаємо північну частину Вроцлава – околиці Зали Століття, Японський сад, а увечері на нас чекає незабутній співочий фонтан з яскравим шоу. Можна доповнити прогулянку відвідинами Африкаріуму у Вроцлавському зоопарку.

Повернення до готелю.

День 5

Сніданок. Після сніданку виїзд до Національного парку столових гір. Екскурсія парком із акредитованим гірським провідником.

Обід. Повернення до Вроцлава.

День 6

Сніданок. Трансфер в аеропорт. Виліт.

Згоргнути програму »
Зареєструйтеся в тур »
Зареєструйтеся в тур «Вроцлав, Познань і Нижня Сілезія»


Відгуки на «Вроцлав, Познань і Нижня Сілезія»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *