199 грн.
2 год. 30 хв.
Дата екскурсії:
Deadline book: 18.08.2020
Тип/транспорт: пішохідна
Час та місце зустрічі: 18:45, м. Поштова площа (біля церкви)

Від невидимого до видимого.
З міста під містом до міста верхнього.
Зі століття 11-го у століття 21-ше.

Звісно, можна мандрувати кінострічками, книжковими томами, в інтернеті,

а можна – власними ногами протягом двох годин,
на власні очі побачити те, про що ще колись напишуть у книжках,
послухати пульс тисячоліть…

Тільки в цій мандрівці містом ви
відчуєте справді живий подих найдавнішого Києва 11-16-го століть,
побуваєте біля двох пам’ятників, що присвячені одній найважливішій події в історії Руси-України і Києва,
поглянете на місто з найкрутіших оглядових майданчиків минулого і сучасного…

Найвидовищніша з усіх київських екскурсій створена в ім’я найкрасивішого міста…

Зареєструватися на екскурсію »
Зареєструватися на екскурсію «Як тебе не любити, Києве мій!»


Відгуки на «Як тебе не любити, Києве мій!»

 1. Ви думаєте, що Ви знаєте Київ???? Можливо…..Що Ви любите Київ???? Так…..мабуть….але ж любов і знання потребують нових поштовхів…..
  Але Ви точно не відкривали себе назустріч цьому красивому і величному місту, як було це зі мною вчора після екскурсії “Як тебе не любити, Києве мій….”
  “Київські фрески” своїми мандрівками постійно тримають в тонусі розум і емоції, цей тандем в мені тільки-но подружився, вгамувався, розібрався, і тут знову розрив усіх шаблонів, знань, вражень і сприйняттів….
  Спустившись на початку екскурсії під землю в “Музей на Поштовій” я вкотре зрозуміла, що проблеми українців в самих українцях, завжди, в усьому…Куди б не подивилися, які б проблеми не підіймали, яке б це не було століття – все йде одним шляхом, своїм особливим…Пояснити чому так – неможливо, для цього потрібно просто спуститися під землю і почати думати з перших слів гіда, коли в уяві і в голові просто не поєднуються історичні унікальні знахідки і міфічний ТРЦ…Це треш, який потрібно пропустити кожному через свою свідомість, І Вам просто стане легше жити і сприймати буденність над землею стане легше і простіше…..
  Піднявшись наверх, Ви зітхнете з полегшенням (багато думати шкідливо, так щоб протягом довгого часу, тому гіди Фресок все продумали) і погуляєте площею-примарою, яка має зникнути, яка була, щоб не бути, але є…..На ній якось красиво і незвично, краєвид, захід сонця особливий, Кий, Щек і Хорив разом граються, а маленька Либідь – бешкетниця трохи подалі….На п”ятачку, де міні-карта вуличок Києва, знайдете свою, а мешканці Лівобережжя побачать себе в Чернігівській губернії…А Ви думали!!!! Бути столичними мешканцями можна не лише в Києві…
  Кому там хочеться повернутися в дитинство???Будь ласка…..Через Річковий вокзал, під супровід гіда Олени Рудь і фотофіксації керівника Фресок Анжели Савченко….і Ви в своєму дитинстві….Де це????? Завітайте на цей маршрут, дізнаєтеся….Фрески-мозаїки, набережна…ніби Пітер а ніби і ні….Через колону Магдебурзькому праву, де заховалося чарівне джерело і вверх до мосту Ангелів….Не знаєте де міст Ангелів????Нууууууу…Шукайте….Якщо шукатимете його по сходах від колони, то спочатку станцюйте Ріо ріта, потім станцюйте на Жабі (легендарна Жаба, ось де поряд портал в світ Ваших неймовірних студентських років)….Не думали, що можна повернути чарівний світ студентства?????На хвильку, обраним, можна, правда…. не доторкнутися, а зануритися..на секунду коли Вам знову 18!!!!!!!!
  Я знала, що Фрески вчать думати, вчать відчувати, вчать мислити, навіть вчать сприймати Україну інакше на смак і на запах, але щоб “Київські фрески” – це ще не запатентована машина часу, я взнала лише вчора, хоча мандруємо з цією агенцією вже не перший рік з чоловіком, а з сином, то лік часу подорожей вже ось другий десяток….
  Прогулянку мостом ангелів до панорами Голгофи (була, була така в Києві), до князя Володимира, до акорду екскурсії – заспівати гімн Києва і подивитися на шикарне нічне місто і захотіти вже знову йти по нових маршрутах, ламати свої плани, бо вони заважають Вам йти на нову екскурсію….
  Мені вдається!!! Я хочу прийти ще і ще раз, і хочу на те, що вже чула і те, що не чула……
  Приєднуйтеся!!!!Враження – це те, чим живемо, це те, що потім просто змусить Вас відкрити книги, Вікіпедію хоча б і вчитися, вчитися, вчитися….
  І на наших мандрівках щоразу Вам будуть посміхатися нові Ваші друзі, однодумці…..
  Ці екскурсії будуть уже мати свої знайомі обличчя….Тобто, Ви зрозумієте, що Ваша родина однодумців така об”ємна!!!!!!Що Ви – це не просто Ви…..
  І на прощання відтепер ми один одному говоримо “то зустрінемося ж на такому то маршруті???????”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *