4199 / 3999 грн.
3 дні
Дати туру: 28-30.04.2018
Петриківка – Дніпро – Старі Кодаки − Новомосковськ − Козельщина
Напрямок: Південь, Центр
Області: Дніпропетровська, Полтавська
Транспорт: автобус

Запрошуємо в тур місцями запорізьких козаків. На вас чекає знайомство з головною козацькою святинею — Миколаївським Самарським Пустинним монастирем, огляд найвідомішого собору, збудованого без жодного цвяха, відвідання кращого історичного музею України, створеного на основі колекції О.Поля і Дм. Яворницького, унікальний петриківський розпис. І це ще не все…

Програма туру »

1-й день
7:00 Виїзд з Києва (м. «Палац Україна»)
Козельщина. Жіночий монастир Різдва Богородиці, заснований у 1885 р. на честь однієї з найвідоміших  чудотворних ікон – ікони Богородиці. Собор Різдва Пресвятої Богородиці (1906 р., арх.С.Носов, розписи М.Мурашко).
Царичанка. Гора Калитва. Фрагменти Української укріпленої лінії, що зводилася силами козаків за указом російської Військової Колегії у 30-ті рр. XVIII ст. для оборони територій від татар.
Китайгород. Бароковий ансамбль — Миколаївська (1757), Успенська (1754), св.Варвари (1756,1796) церкви.
Обід.
Петриківка – відомий центр українського декоративно-орнаментального народного малярства, що сформувався тут ще у XVIII ст. «Петриківський» розпис нині став своєрідним брендом і визнаний об’єктом нематеріальної культурної спадщини України ЮНЕСКО.
Прибуття в Дніпро.
Поселення у готелі. Вільний час.

2-й день
Сніданок.
Оглядова пішохідно-автобусна екскурсія по Дніпру:
Преображенський собор (1830-35), Катерининська міля, палац Потьомкіна, парк Глоби із оглядовими майданчиками на Дніпро,
Монастирський острів, храм св.Миколи, Дніпровська набережна, Катеринославський бульвар,
проспект Карла Маркса, будинок губернатора,  гранд-готель «Україна» (будинок Хрєннікова, 1910-13 рр.), Гірнича академія (арх.О.Бекетов, 1903), Лютеранська кірха, Хімічний корпус університету (1890), готель «Асторія» (1913), костел,
Амурський міст (1884), Центральний міст — найдовший проліт від берега до берега в Україні, Свято-Троїцький кафедральний собор (1837-60), хоральна синагога Золота Роза (1852).
Історичний музей ім. Дм.Яворницького – кращий історичний музей України, заснований ще 1849 року і збагачений колекціями старожитностей і зусиллями О.Поля, Дм.Яворницького, В.Антоновича. Унікальні експонати від часів скіфських до ХХ століття представлені у чисельних залах музею.
Відвідання будинку-музея відомого історика Д.Яворницького.
Обід.
Менора. Відвідання найбільшого у світі єврейського центру. Дивовижний архітектурний комплекс «Менори», сім веж якого символізують семисвічник. Екскурсія до музею «Память єврейського народу і Голокост в Україні». Інсталяція «Розлом світу», що нагадує про катастрофу цивілізації після приходу до влади нацистів.
Прогулянка на катері по Дніпру (факультативно).
Вільний час.

3-й день
Сніданок. Звільнення номерів.
Відвідання храму Іверської ікони Божої Матері, заснованого на місці колишнього городища Стара Самара. Іконостас храму виконаний з рожевого оніксу, привезеного з Ірану.
Новомосковськ. Єдиний в Україні дерев’яний дев’ятиглавий Троїцький собор (1773-78) за наказом П.Калнишевського коштом Войська Запорозького складну конструкцію (колись без жодного цвяха) із 559 колод склав майстер-самоук із Нижньої Водолаги А.Погребняк.
Миколаївський Самарський Пустинний монастир головна святиня запорізьких козаків, збудована козаками на острові між Самарою і Самарчиком. Офіційна дата заснування монастиря 1672 р. Храм св.Миколи Чудотворця, побудований священником Кирилом Тарловським. Головна святиня – ікона Самарської Божої Матері.
Повернення до Дніпропетровська. Відвідання Дніпропетровського художнього музею, заснованого ще 1914 року. Поряд з полотнами відомих класиків – В.Сєрова, І.Репіна, В.Боровиковського, І.Левітана, К.Коровіна – велика колекція творів (понад 300) І.Бродського.  Гордістю музея є зібрання катеринославського художника-символіста М.Сапожникова і твори М.Башкирцевої. Особливе місце у колекції займають роботи відомих майстрів петриківського розпису.
Обід.
Виїзд в Київ.
23:00 Орієнтовний час повернення до Києва.

Згоргнути програму »
Зареєструйтеся в тур »
Зареєструйтеся в тур «За Дніпровими за порогами, ч.1»


Відгуки на «За Дніпровими за порогами, ч.1»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *