*3649 грн.
2 дні
Дати туру: 17-18.04.2021
Deadline book: 02.04.2021
Остер − Сосниця − Новгород-Сіверський − Мізин − Рихли − Вишеньки
Напрямок: Північ
Область: Чернігівська
Транспорт: автобус

Десна — життєва вісь Полісся. Ніби смарагди, нанизані на нитку, підносяться над «зачарованою Десною» Остер, Чернігів, Сосниця, Мезин, Новгород-Сіверський. Старовиною віє вже від самих назв.

Програма туру »

1-й день
7:00 Виїзд з Києва, м. Лісова

Остер.
Залишки городища на місці впадіння р. Остер в р. Десну. Юріївська божниця (1098 г.), Воскресенський храм (1845 р.). Відвідання історико-краєзнавчого музею.

Сосниця.
Літературно-меморіальный музей О.П.Довженка. Знайомство з містом.
Обід.

Прибуття до Новгорода-Сіверського. Розселення в готелі.
Екскурсія територією заповідника «Слово о полку Ігоревім».
Вільний час.

2-й день
Сніданок. Звільнення номерів.

Музей «Слова о полку Ігоревім».

Оглядова екскурсія по Новгороду-Сіверському: Успенський собор, Миколаївська церква (1760 р.), торгові ряди, будівлі чоловічої й жіночої гімназій, земство, будинок купця Медведєва, Тріумфальна арка.

Виїзд в Мезин. Мезинський національный парк зі всесвітньо відомою стоянкою періоду пізнього палеоліту.
Обід.

Рихли
. Рихлівська дача.
Вишеньки. Садиба генерал-губернатора Малоросії П.Румянцева-Задунайського.

Короп
(на проїзді) Вознесенська церква (1764 р.), Успенська і Феодосіївська церкви, Іллінська церква (огляд).

23:00 Орієнтовний час прибуття до Києва.

Вартість туру:
* 3649 грн. – при броюванні й оплаті до 20.03
* 3749 грн. – при бронюванні й оплаті до 05.04
* 3849 грн. – при бронюванні й оплаті після 6.04

Згоргнути програму »
Зареєструйтеся в тур »
Зареєструйтеся в тур «Зачарована Десна»


Відгуки на «Зачарована Десна»

  1. Найщиріша подяка пані Анжелі за дивовижну мандрівку! Десна зачарувала мене так, що їздила вже другий раз, вперше побувала 2016 року. Красивий і гостинний край, багатий історією, мальовничою природою і привітними людьми! Якби такі землі належали Італії, Франції чи Швейцарії, то туристів було б більше, ніж дерев у прадавніх лісах, були б відреставровані пам’ятки, відремонтовані дороги і розвинена інфраструктура, проте ці терени дісталися нам… Але їхати треба, раджу брати чоловіків і дітей. Тур цікавий, Ви дуже багато побачите, почуєте, відчуєте і зачаруєтеся! «Київські фрески» гарантують!

  2. “Як я люблю тебе, моя незаймана дівице Десно”, – свого часу десятки разів повторював кожен, хто вчився в українській школі. А може – й радянській. Я навіть уявити не могла, яка то та річка, що сам Довженко возвеличив її так, як річку всіх річок. І відповідь знайшла, коли весною 2017 року поїхала з “Київським Фресками” в цей тур. Жодне море і океан не зрівняється красою з цією силою і спокоєм, синню і зеленню, що презентують і возвеличують сіверський край. Він зовсім незвичний, простий, щирий, іноді здається, що тут зупинився час. Це тур-терапія, для тих, кому набридло місто, дратують люди, і хочеться тиші. Дуже рекомендую!

  3. Десна зачарувала. Красивий тур. Красива природа. Чарівні, самобутні міста і села. Цікаві музеі. Традиційно гарна організація туру.

  4. Найщиріша подяка пані Анжелі Савченко за чарівну подорож “Зачарованою Десною”! Низький уклін і шана всім місцевим екскурсоводам і працівникам музеїв, які самовіддано бережуть те, про що зовсім не дбають наші чиновники. Також подяка водієві Валентину за вправність на бездоріжжі! Мандрівка цікава для дорослих і діток, раджу їхати.

  5. Огромное СПАСИБО за прекрасно проведенные выходные, хорошее настроение и множество мест о которых даже не подозревала. Зарядилась позитивом и энергией на всю неделю. Надеюсь на не менее интересные встречи в дальнейшем.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *