1049 грн.
13 годин
Дата екскурсії:
Олешня - Грибова Рудня
Область: Чернігівська
Тип/транспорт: автобусна
Час та місце зустрічі: 7:30, м. Лісова

Голубі озера Чернігівщини в рейтингах туристичних тепер називають виключно «українські Мальдіви». І не випадково. Адже найпрозоріша водичка і найніжніший пісочок. І тільки сосни, що напоюють повітря п’янкими пахощами хвої, нагадають нам, що ми на Поліссі.

Купаємося, відпочиваємо, розслабляємося. Змиваємо втому і напругу міста.

А далі – вирушаємо на екскурсію до садиби і музеєм відомих громадських діячів, педагогів Русових, оглядаємо усипальню Анни й Федора Ліндфорсів.

Чи знаєте ви, що край цей з давніх часів відомий гончарством? Маємо нагоду познайомитися з один із гончарів.

І маленька поліська насолода. Дегустуємо місцеву кухню.

Зареєструватися на екскурсію »
Зареєструватися на екскурсію «Загадкова Чернігівщина»


Відгуки на «Загадкова Чернігівщина»

  1. Найщиріша подяка пані Анжелі Савченко за одноденну мандрівку «Загадкова Чернігівщина». Щиро раджу обрати цей маршрут тим, хто втомився від метушливого й гамірного міста, від проблем сьогодення. Ця подорож гарантує Вам чудовий відпочинок для душі й тіла, купання в чистих Голубих озерах і цілюще повітря, знайомство з життям, побутом і творчістю поліщуків, насолоду від місцевої кухні й природних дарів. Також рекомендую цю поїздку всім учителям, викладачам і членкиням феміністичних організацій, адже з Олешні родом Софія Русова — непересічна жінки, педагог, громадська діячка, письменниця і літературознавиця, яка все своє нелегке життя присвятила справі національного відродження просвіти України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *