179 грн.
2,5 год.
Дата екскурсії:
Deadline book: 22.07.2020
Тип/транспорт: пішохідна
Час та місце зустрічі: 18:30, м. Берестейська

Ми любимо дачі. Ми звикли, що дачі – це прекрасні й затишні заміські садиби.

Шановні друзі, на вас чекають відкриття.

У недавньому минулому Київ мав і парки-дачі. Міські дачі, що нині опинилися поруч із галасливими шосе, ще не так давно були  VIP-територіями для «обраних»…

Ми прогуляємося комусь давно знайомими, а для когось зовсім невідмоми парковими масивами, що, між іншим, нараховують близько 90 видів рослин, і де б’ють цілющі джерела. Але не флорі й фауні зелених зон столиці присвячена наша екскурсія, а тим, хто певний час був «господарем» цих територій.

Оглянемо й цікаві культурні об’єкти, заховані поближче до природи… Тут минали шкільні роки майбутніх багатьох зірок мистецтва.

І «вишенькою на тортику» буде спогад про найбільшу мрію дитинства, яку ви можете здійснити вже самостійно.

 

Зареєструватися на екскурсію »
Зареєструватися на екскурсію «Знайомі незнайомі парки»


Відгуки на «Знайомі незнайомі парки»

 1. Як Ви провели літо??????
  Та Ви що….поглядом???????
  Ну тоді Вам точно до нас і з нами!!!!!!
  Бо МИ – це послідовники Турклуб “Київські Фрески”.
  Ми міряємо землю ногами….Пізнаємо світ і Україну на смак, аромат, запах….Вивчаємо, вчимо і звісно ж ділимося своїми враженнями і переживаннями.
  Бо вчора у нас (не знаю як у Вас) було 32 серпня…Так, так….Саме 32 серпня – це час і день, щоб відвідати прекрасний куточок в улюбленому Києві, який заховався серед фруктових дерев, водойм з дикими качками, білочками, могутніми дубами, справжніми крутими підйомами, схованим пам”ятником в гущі дерев…..Ми шкодували, що не взяли з собою щось, щоб погодувати качок і білок (це те, що наступного разу потрібно виправити), бо це така насолода…..Зате були склянки, щоб попити води з джерела….
  Ось так легко, прогулюючись у компанії давніх друзів і чудової гідеси Elena Rud нам вдалося пройти через портал і потрапити в дитинство і навіть помахати рукою на #Київськадитячазалізниця собі, маленькій, яка проїжджала в потягу часів мого дитинства, така безтурботна. Вона махала мені рукою і їхала, їхала, їхала геть від мене, кудись туди, куди вже повернутися можна лише в спогадах.
  Неймовірно вдячна Angela Savchenko та Elena Rud за цю родзинку прогулянки. Бо побачити себе через роки, то прямо магія….
  А от покататися на потязі з дитинства нам не вдалося, бо черга, що там стояла з малечі, то ще те випробування…..Та й якщо у Вас немає щирої посмішки, повітряних кульок, морозива і цукерок, то тоді йдіть пішки…..А потяг під звуки Київського вальсу повезе в країну дитинства вже теперішню малечу…..
  Дуже вдячна агенції Київські Фрески за можливість отримати насолоду від будь-яких прогулянок і подорожей, за друзів-однодумців, з якими кожного разу тепло, сонячно і цікаво…..
  Ми догулялися до того, що вирішили, що нам потрібно вже самим формувати запит і замовлення на прогулянки від Фресок….
  Ми дуже переймалися тим, що не всі були на прогулянці Лук”янівкою та панорамами Печерська…І таки потрібний повтор, бо слухати враження тих, хто зміг потрапити, дуже заздрісно..
  А ще ми таки з нетерпінням чекаємо наступної неділі, щоб прогулятися Театральним Києвом….
  А ще ж у нас літо до середини вересня….Чому? А це поки що секрет, але вчора на питання, а хто з нами в літо 13-15 вересня???? То ми піднімали руки і раділи зустрічі знову в своїй компанії
  А у Вас?????? У Вас вже літо що????Скінчилося?????

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *