від 269$
4 дні
Дати туру:
Deadline book: 10.09.2019
Слуцьк - Мір - Несвіж
Напрямок: Білорусь
Транспорт: автобус

Знайомство зі спадщиною одного з найбагатших і найвпливовіших родів Великого Князівства Литовського і Речі Посполитої – Радзвивіллів. Родинні “гнізда” ординації – замки Міра й Несвіжа – нині віднесені до всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. До нематеріальної всесвітньої спадщини відноситься неодмінний аксесуар заможних магнатів – слуцький пояс, виготовлений на мануфактурі Радзивіллів.

Смак красивого життя – у нашому особливому авторському турі

Програма туру »

1-день, 03.10.19

16:30 Збір групи, М. Шулявська (біля танка)

17:00 Виїзд.

Транзитний нічліг на території України.

 

2-день, 04.10.19

Звільнення номерів (Увага! Сніданку не передбачено!).
Виїзд з готелю. Перетин кордону.

Прибуття до Слуцька.
Обід.
Знайомство з Музеєм історії слуцьких поясів. Слуцький пояс – найкоштовніший аксесуар шляхетського вбрання. Як і ким створювався неодмінний елемент костюма, що, де-факто, був своєрідною візитівкою власника.

Переїзд в Мір.
Поселення в готель. Знайомство із замковим передмістям: огляд каплиці-усипальниці Святополк-Мирських, Миколаївського костелу, мирської єшиви.

 

3-й день, 05.10.19

Сніданок. Звільнення номерів.

Екскурсія по Мірському замку, основна частина якого збудована у 16-17 ст. і який за Радзивіллів увійшов до несвізькоїї ординації. 1655 р. замок взятий відомим козацьким полковником Іваном Золотаренком. Після зміни кількох власників, замок отримав достойне визнання і відноситься до всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Переїзд в Несвіж.
Обід.

Знайомство з родинним «гніздом» впливової династії Радзивіллів. Несвіж існував впродовж століть як міні-держава. Огляд другого у світі барокового костелу Божого Тіла із похованням Радзвивіллів, домініканського монастиря, жіночого монастиря бенедиктинок, Слуцької брами, ратуші.

Поселення в готель.

Прогулянка неймовірно красивою територією несвізького парку.

Вільний час.

4-й день, 06.10.19

Сніданок.

Екскурсія Несвізьким палацово-парковим ансамблем. Несвізький замок внесено до списку об’єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. 400-літня історія палацу представлена у різних архітектурних стилях, а колекціям інтер’єрів можуть позаздрити імениті музеї.

Час на каву й сувеніри.
Виїзд на Київ.

Орієнтовне прибуття до Києва 23:30.

 

Увага! Фірма залишає за собою право у випадку зміни погодних умов чи настання форс-мажорних обставин заміняти екскурсії рівноцінними.

Згоргнути програму »
Зареєструйтеся в тур »
Зареєструйтеся в тур «Золото осені Радзивіллів»


Відгуки на «Золото осені Радзивіллів»

 1. Цього разу мені хочеться написати про те, яка стоїть робота за організацією туру “Золото осені Радзивіллів”!!!!! Бо фото на сторінках соціальних мереж показують вершки, а яка титанічна праця, щоб ці вершки зібрали туристи, зовсім залишається поза увагою. А ця робота є важливим підгрунтям саме того, щоб туристи захлиналися від зачарування тим, що вони побачили і почули, щоб на їх шляху все було продумано і організовано так, щоб не заважало нічого напитися емоціями і враженнями. Це і транспорт, щоб він був комфортний і по кишені, це і водії, які мають бути професіоналами та такими, щоб ніякий камінчик чи яма не була відчута, бо ми ж слухаємо, і дрімаємо, коли гід мовчить. У цьому турі водії були вищого пілотажу: вони були як з картинки офісу, чисті, охайні і усміхнені, вони продумували всі зупинки, їх тривалість, усмішка протягом усього маршруту. За водіїв особлива подяка. І уявляєте, двері авто нам відкривалися, коли водії були на другому поверсі, а ми внизу – ось так!!!!
  Готелі – керівником туру вони вибираються за принципом “максимум з максимуму”: чисті, затишні, теплі, смачні!!!! Мірський готель – у ньому в ліжко хотілося зануритися, як в хмаринку!!! За вікном в темряві і зранку було враження, що ти принцеса, як мінімум!!!!! Про те, як нас там частували, писати просто неможливо, бо смак відчуваєш досі. Кухар навіть вийшла до нас і ми гомоніли, як давні знайомі…
  Все це важливо не менше ніж сам тур, бо коли організація такого рівня, залишається лише насолоджуватися красотою Мірського замку і Несвіжського палацу. І в комфорті просто обираєш, який же з них припав тобі до душі!!!!!
  Ми здолали не одну сотню кілометрів, а відчуття ніби сіли і вийшли, Ні втоми, ні роздратування.
  Тому їхати варто лише з тими, хто дока в своїй справі…..
  Ми точно знаємо, що керівник фресок пані Анжела – професіонал високого рівня. Досвід наших мандрівок у трохи більше ніж 10 років підтверджує написане.
  Майте справу лише з професіоналами, тому що повинно бути все на “ять” – і контент, і антураж і навіть люди,які з Вами в цих маршрутах будуть. Це теж таке відчуття, що подорожуючі підбираються спеціально для Вас!!!!!
  За “Золото осені….” велика подяка: за те, що ми почули і побачили, за те, як все було організовано. Шикарна погода, я так розумію, нам усім була подарунком, це буває лише, коли керівникиня агенства ще й трішки чарівниця!!!!!

 2. Дякуємо! Неймовірні враження від Мірського замку і палацу у Несвіжі! Чудові парки у золотих шатах! І бонусом- місце дії першої частини моєї улюбленої книжки “Даніель Штайн, перекладач” Людмили Улицької. Отож, із згаданих там місць у трьох я вже була: Мирі, Римі, Лурді. Пані Анжело, наснаги і натхнення у реалізації своїх і наших мрій!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *